schalke fortuna düsseldorf dfb pokal

Evropské fotbalové statistiky - Přehled zemí
Poháry : Ligy : Žebříčky : Země : Odkazy ...
Hertha - RB Leipzig, Bundesliga :
Nejdelší série: dostali gól: Víc než 2.5 Celkový počet gólů* Méně než 2.5 Celkový počet gólů* RB Leipzig: Statistics Pro: Zakoupit
1. FC Saarbrücken - Fortuna Düsseldorf online | Lepší.TV
Přehrajte si 1. FC Saarbrücken - Fortuna Düsseldorf online nebo sledujte stream sportovních přenosů live na prémiových sportovních stanicích či sportovní záznamy z archivu Lepší.TV. S chytrou funkcí nahrávání vám navíc už neuteče nic z kategorie Fotb
1. FC Saarbrücken - Fortuna Düsseldorf (DFB-Pokal) 1:1 ...
1. FC Saarbrücken - Fortuna Düsseldorf (DFB-Pokal) 1:1 | Onlajny.eu. Statistiky zápasu: Střely na branku: 4 – 15 Střely mimo: 3 – 12 Držení míče: 44 % – 56 %
Výsledky 15/16 :: FC St. Pauli česká fan-stránka
Příští ligový zápas. 20. kolo, 7. 2. 2016, 13:30. SpVgg Greuther Fürth - FC St. Pauli. Výsledky 15/16. 1.kolo: FC St. Pauli - DSC Arminia Bielefeld: 0:0: 2. kolo

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Michal Prikryl | Facebook
Michal Prikryl is on Facebook. Join Facebook to connect with Michal Prikryl and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes...
LEV 4:1 UNB | Bayer Leverkusen - 1. FC Union Berlín ...
Skončil nám zápas druhého kola DFB Pokal ve kterém domácí Leverkusen vyřadil svého soka ze druhé ligy. Domácí dostal do vedení Brandt a vše vypadalo na jasnou záležitost. Union Berlín, ale vlétl do druhého poločasu jako uragán a rychle vyrovnal a zač
DFB-Pokal– Wikipedie
DFB-Pokal (německy: Deutscher Fußball-Bund-Pokal) čili Pohár DFB je německý vyřazovací turnaj ve fotbale pořádaný každý rok. Poháru se zúčastňuje 64 mužstev včetně těch z 1. a 2. Bundesligy. Účast v soutěži si také zajistí nejlepší 4 týmy ze 3. ligy,
SCH 0:1 BAY | FC Schalke 04 - Bayern Mníchov (DFB-Pokal ...
DFB-Pokal. FC Schalke 04– Bayern Mníchov . 0:1. ... branku dal ve 40. minutě po rohu Joshua Kimmich. Hosté byli jasně lepší, soupeře na míč skoro nepouštěli. Schalke příště hraje 7.3. doma s Hoffenheimem. Bayern další zápas čeká 8.3. doma s Augsburge
SCH 3:2 HER | FC Schalke 04 - Hertha BSC (DFB-Pokal ...
FC Schalke 04 - Hertha BSC (DFB-Pokal) 3:2 | Onlajny.eu. Je konec, Schalke dnes dokázalo otočit zápas ze stavu 0:2 na 3:2 a v prodloužení rozhodlo, proti oslabenému soupeři, o svém postupu!