Jednoduché sázení

sazky cesko finsko

ČT sport – Česká televize
Bayern zničil Düsseldorf a Dortmund Paderborn, Brémy míří za záchranou a Hertha opět uspěla. První dva celky Bundesligy soupeře ve 29. kole nešetřily.
Lídři statistik | Statistiky | FORTUNA:LIGA
Rozšířené ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 2013/14. Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele Instat Limited.
LIVE sázky | Tipsport
Sázejte LIVE, sledujte zápasy online na TV Tipsport a zapojte se do soutěží v LIVE sázení o skvělé ceny. Pro nové hráče zdarma 150 Kč!
Kurzové sázky na Lední hokej | Tipsport
Sázejte na sport Lední hokej online. Přidejte se do největší komunity sázkařů. Pro nové hráče 150 Kč zdarma a bonus až 50000 Kč.
Česko - Lotyšsko hokej kurzy 2019 Livestream - Sázky, Tipy ...
20:15Česko - Lotyšsko a Finsko - Dánsko. Pátek 17. května. 16:15 Rakousko - Norsko a Francie - Slovensko. 20:15 Česko - Itálie a Finsko - Velká Británie. Sobota 18. května. 12:15 Lotyšsko - Rusko a Dánsko - USA. 16:15 Itálie - Norsko a Kanada - Němec

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Kurzová nabídka | Tipsport
Vyberte si zeširoké nabídky kurzů na fotbal, hokej, tenis a další sporty. Sázejte online v největší komunitě sázkařů. Pro nové hráče 150 Kč zdarma!
Česko – Kanada ZOH 2018 O 3. místo – Analýza a tipy
Kanada na ZOH 2018 Kanaďané zahájili svou korejskou misi vítězstvím 5:1 nad Švýcarskem. Poté přišla porážka s českým týmem na nájezdy a na závěr skupiny klidná výhra 4:0 nad Koreou. Ve čtvrtfinále javorové listy přetlačili jediným gólem Finsko a po v
Zprávy -
- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Výrobce lan a produktů z technického textilu Lanex z Bolatic na Opavsku získal v Rusku unikátní zakázku na dodávku vysokopevnostních lan, která budou sloužit v přístavech k upevnění v
Filip Chytil - Hokej
Živé reportáže z hokejových zápasů, aktuální výsledky, rozhovory, analýzy a statistiky.
Fotbal zápasy a předpověď výsledků.
Fotbal - předpovědi. Livescore, statistika, kursové sázky. nabízí tipy a předpovědi výsledků na evropské i světové ligy.