Jednoduché sázení

nylander hokej slovensko

Mistrovství světa v hokeji - MS Hokej 2017

81. mistrovství světa v ledním hokeji se uskuteční v roce 2017. Pořadateli budou Německo a Francie a hrát se bude v Kolíně nad Rýnem a v Paříži. Sledujte MS v hokeji na stanici ČT Sport.

Mistrovství světa – Hokej – ČT sport – Česká televize

Čechy čeká na MS 2021 skupina v Minsku. Vyzvou Rusko, Švédsko či Slovensko. Základní skupinu mistrovství světa 2021, které společně uspořádají Bělorusko a Lotyšsko, odehrají čeští hokejisté v Minsku. Jejich soupeři v "áčku" budou Rusko, Švédsko, Švýc

TOR 2:3 PHI | Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers ...

Toronto po třech výhrách v řadě musí okusit hořkost porážky, když prohrálo na vlastním ledě s Philadelphií po nájezdech 2:3. Hostujícím Flyers se naopak povedlo navázat na své dvě výhry z domácího prostředí a vybojovali třetí vítězství za sebou.

NYR 5:3 TOR | New York Rangers - Toronto Maple Leafs (NHL ...

Vyloučení v týmu New York Rangers (Ryan Lindgren – 2 min., hrubost). Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (John Tavares – 2 min., hrubost).

Nejlepší hráči MS :: Ceska-reprezentace

Nejlepší hráči MS. 1954: Lockhard (Kanada), Björn (Švédsko), Bobrov (SSSR) 1955: Riagazio (USA), Gut (ČSSR), Bill Warwick (Kanada) 1956: Ikola (USA ...

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Výsledky MS v ledním hokeji -

Konečné pořadí MS 1. Švédsko, 2.Česko, 3.Finsko, 4. Kanada, 5. Rusko, 6. Bělorusko, 7. USA, 8. Slovensko, 9. Švýcarsko, 10. Lotyšsko, 11.

MNS 1:4 TOR | Minnesota Wild - Toronto Maple Leafs (NHL ...

Toronto se vrátilo zpět na vítěznou dráhu, když na Nový rok porazilo Minnesotu. Fantastický zápas dnes odehráli hráči Auston Matthews, John Tavares a William Nylander, kteří se na vítězství Maple Leafs shodně podíleli gólem a asistencí.Konečný výsled

Toronto Maple Leafs CZ/SK - neoficiální fanklub - Posts ...

Wiliam Nylander udržel kotouč v útočné třetině a přesnou střelou 3 minuty před koncem třetí třetiny při hře bez brankáře snížil na 1-2.

| hokej

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

Klub | SKŽamberk hokejový oddíl

SKŽamberk hokejový oddíl