Jednoduché sázení

hrachovec boleslav fotbal

AC Sparta Praha B - FC Písek, 11.kolo , ČFL A, 2019-2020 ...

Ohlasy k zápasu AC Sparta Praha B Václav Dudl - hráč: Zápas s Pískem nebyl pro nás vůbec dobrý, nechytli jsme tempo zápasu a už v 11. minutě jsme inkasovali.Nefungovala nám hra, kterou jsme chtěli hrát. Nic, absolutně nic nám nešlo. Ve druhém poločas

I.A třída skupina A

Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, florbal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba ...

| fotbal

Hrachovec (PIS), 59. Pecka (PIS) Během první půle jsme mohli vidět, že jednoznačně měly více šancí Zápy, avšak žádný gól dát nedokázaly.

Online: Dobříš - Písek 0:2, MOL Cup - Fotbal

Karviná - Boleslav 2:2, hosté dvakrát srovnali a uhájili prostřední skupinu Teplice - Příbram 4:0, debakl odsoudil Horváthovo mužstvo na dno tabulky Slovan Liberec - Baník Ostrava 0:0, pro elitní skupinu stačil hostům bod

Czech Republic 2001/02

Czech Republic 2001/02. Final Table: 1.FC Slovan Liberec 30 19 7 4 55-26 64 Champions 2.AC Sparta Praha 30 20 3 7 55-19 63 [2 1 1 0 3-1 4] CL Qualifying 3.FK Viktoria Zizkov 30 19 6 5 42-20 63 [2 0 1 1 1-3 1] UEFA Cup 4.CU Bohemians Praha 30 14 6 10

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Olomouc vs. Třinec online (14.11.2017) - Hokej

Online reportáž - Olomouc vs. Třinec online (14.11.2017) - Hokej

- Adresář trenérů ČMFS - Football association of ...

Official server - Football association of Czech Republic. You can find here and read best news, all informations, fixtures and results of all leagues in Czech Republic

EDDIE STOILOW | KONCERTY

14.08.2010 HRACHOVEC / festival Hrachovka 27.08.2010 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ/ charita S Kuřetem do oblak! 04.09.2010 PRAHA / JOYRIDE – FESTIVAL EXTREMNICH SPORTU 18.09.2010 PRAHA – Modřany / Freestyle Park VIP 19.09.2010 PRAHA, nám. Jana Palacha; Evropský d

2019 O1J› Krajský přebor Jih - Futsal |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. TABULKA STŘELCŮ ke dni 05.03.2020: Jméno: Oddíl: Počet: Bouchal Petr: FC 30: 36

Sport Nejlepší sport

Fotbal Boleslav - Budějovice 2:1, domácí dokonali obrat minutu před koncem. 21. června 2020 16:27, aktualizováno 19:03 Mladoboleslavští fotbalisté dlouho prohrávali, zahodili penaltu, trefili břevno. Ale i tak v prvním...