Jednoduché sázení

hokej vesta

vesta -
„Malijský voják mi řekl, že má kouzelné tričko,“ říká český instruktor. „Když po něm budou střílet,...
Inline hokej |
Inline hokej by měl zkusit každý hokejista. Máme kompletní inline hokejové vybavení od základního až po profesionální. Značky jako Bauer, CCM, Mission, Labeda, Rink Rat nebo Revision. Pojďte si vybrat.
Internetový obchod a pokladní systém zdarma! Pronájem u ...
Tisíce e-shopů a pokladních systémů běží na Shoptetu. Využijte možnost získat vlastní obchod zdarma - založte si obchod od Shoptetu!
Ramena(vesty) :: Hokej
Vesta Bauer 400 velikost 11-13 let cena: 400,-Kč kontakt:
Vesta Bauer Street |
Brankářská vesta Bauer Street kloubí dostatečnou komplexní ochranu a nejmodernější materiály pro volnost pohybu.Lehká vnitřní výstelka s novou nastavitelnou konstrukcí paží. Vesta je vhodná pro street hokej a hokejbal.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
Brankářské vesty |
Brankářské vesty na hokej jsou jednou z nejdůležitějších částí výstroje. Nevíte-li si rady, kontaktujte nás, náš tým profesionálů Vám poradí, jaká varianta bude pro Vás ta nejlepší.
Vesty - Kony Hokej
Domů Brankář - Vesty. Hokejové vybavení od Kony Hokej. Kontakty . KONY Hokej s.r.o. Ječná 29a Brno, 621 00 . telefon: + 420 724 530 501
Pánské sportovní vesty | Decathlon
Objevte nasí nabídku pánských vest pro různé sportovní aktivity. V nabídce naleznete zimní vesty, lovecké vesty s reflexními prvky nebo třeba péřové vesty.
Dámské sportovní vesty | Decathlon
Zahřejte se dámskou sportovní vestou při podzimní turistice nebo jezdeckých tréninzích! Při nákupu nad 2000,-Kč doprava zdarma
Masky - Total Goalie
Masky pro lední hokej se vyrábí ze třech materiálů. Nejdražší a nejkvalitnější je karbon , dále pak směs karbonu a kevlaru a jako třetí uvedeme skelné vlákno . Existují dva druhy tvaru mřížky, a to klasické s rovnoběžnými dráty nebo tzv.